МУЗИКАНТИ КНУКіМ НА СВЯТІ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ

У Києві відбулося свято однієї вулиці – День народження гучно і вже традиційно відсвяткував легендарний Андріївський узвіз. Серед великої кількості музикантів, театралів, що демонстрували у цей сонячний день свої таланти на Узвозі, яскраво вирізнялися студенти – музиканти КНУКіМ.

Студентка – магістрантка Наїна Дорошенко і студент – інструменталіст 4-го курсу Ілля Синев вразили усіх поєднанням звуків електрогітари і акустичної бандури, - це було незвично і надзвичайно цікаво.

“Ранок пообіцяв, що день буде цікавим! Але я і гадки не мала, що потраплю на день народження Андріївського узвозу, а потім ще й на показ колекції від “ЗЕРНО”! Дійсно день був цікавим і наповненим приємними емоціями! Дякую усім глядачам за підтримку і любов”, - так прокоментувала цей творчий день у Фейсбуці Наїна Дорошенко. А нам надзвичайно приємно, що кнукімівці – музиканти завжди у центрі усіх столичних мистецьких подій!