Факультет музичного мистецтва

      ​​

МУЗИКАНТИ КНУКіМ НА СВЯТІ ОДНІЄЇ ВУЛИЦІ

У Києві відбулося свято однієї вулиці – День народження гучно і вже традиційно відсвяткував легендарний Андріївський узвіз. Серед великої кількості музикантів, театралів, що демонстрували у цей сонячний день свої таланти на Узвозі, яскраво вирізнялися студенти – музиканти КНУКіМ.

Студентка – магістрантка Наїна Дорошенко і студент – інструменталіст 4-го курсу Ілля Синев вразили усіх поєднанням звуків електрогітари і акустичної бандури, - це було незвично і надзвичайно цікаво.

“Ранок пообіцяв, що день буде цікавим! Але я і гадки не мала, що потраплю на день народження Андріївського узвозу, а потім ще й на показ колекції від “ЗЕРНО”! Дійсно день був цікавим і наповненим приємними емоціями! Дякую усім глядачам за підтримку і любов”, - так прокоментувала цей творчий день у Фейсбуці Наїна Дорошенко. А нам надзвичайно приємно, що кнукімівці – музиканти завжди у центрі усіх столичних мистецьких подій!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​