МУЗИЧНА ПЕРЕМОГА В ІСПАНІЇ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ – знову перемога! Студентка 4-го курсу Тетяна Калиниченко здобула золотий кубок на Міжнародному фестивалі – конкурсі вокального мистецтва в Іспанії!

Так співпало, що нову мистецьку вершину наша Тетянка подолала у день свого народження, тож смак перемоги був ще приємнішим! “Пишаюся собою, роботою, виконаною мною і моїм викладачем з вокалу”, - написала у Фейсбуці Таня.

Отже, кнукімівські музиканти тепер підкорили Teatre de Lloret у Барселоні! Вітаємо нашу чудову вокалістку – фольклористку Таню Калиниченко і віримо, що ця перемога – лише початок її зіркових здобутків!