ЯСКРАВА ПРОГУЛЯНКА ДНІПРОМ

Яскраво і креативно розпочався другий навчальний тиждень у студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ: студенти разом зі своїми кураторами провели чудову прогулянку пароплавом по Дніпру.

Вже давно візитівкою Києва стали екскурсії на пароплаві по Дніпру – це приємний і комфортний відпочинок. Викладачі і куратори академічних груп ФММ КНУКіМ вирішили зробити такий подарунок і організували для наших студентів прогулянку річкою. Особливо це сподобалося першокурсникам, які на сьогодні у великому місті потребують додаткової уваги – турботи, участі, моральної підтримки.

Кожній людині потрібен відпочинок, просте приємне спілкування. Така екскурсія дозволяє відволіктися від буденності, активізувати в собі додаткові життєві сили і оптимізм. Отже наші студенти – музиканти з різних курсів мали нагоду відпочити й поспілкуватися, отримати нові контакти, знайти друзів чи однодумців.

Музиканти КНУКіМ насолоджувалися річковим бадьорим повітрям, побачили мальовничі пейзажі правого і лівого берегів річки Дніпро, пам'ятки архітектури, спілкувалися та отримали приємні враження від прогулянки пароплавом.

2 години пролетіли як 20 хвилин. Усі забули про свої проблеми, спілкувалися, співали, спостерігали за красою нашої головної водної артерії. Царило відчуття простору й радості! До речі, деякі студенти вперше каталися на теплоході і отримали неймовірно приємні емоції.

Також на пароплаві музиканти КНУКіМ фотографувалися, дарували один одному посмішки, ділилися гарним настроєм та враженнями. Наприкінці прогулянки усі висловили побажання ще раз прокататися на пароплаві або організувати якійсь інший вид активного відпочинку з кураторами. Деканат вже має певні думки з цього приводу, обов’язково ще неодноразово згуртуємося задля спілкування і гарного відпочинку.