Факультет музичного мистецтва

      ​​

Фестиваль духовної пісні

Український народний хор ім. С. Павлюченка взяв участь у ХХІІ фестивалі духовної пісні візантійського обряду у Пряшеві (Словаччина). На урочистому зібранні були присутні поважні особи пряшівський Архієпископ, Митрополит Ян Баб’як і Генеральний консул України у Пряшеві Ольга Бенч.

Фестиваль відкрив пряшівський єпископ Мілан Лях

Духовно-мистецький захід проходив у Греко-католицькому Кафедральному храмі св. Івана Хрестителя. У фестивальній програмі переплелося багатоголосся пісенного мережива та яскравих мелодійних переливів греко-католицького і православного церковних хорів Пряшева, а також греко-католицького – із Братислави та екуменічного з Тельґарта.

Окремої уваги заслуговує виступ Українського народного хору ім. Станіслава Павлюченка Київського національного університету культури і мистецтв (художній керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Олена Скопцова). Це було незабутнє пісенне дійство, органічне і гармонійне поєднання церковних наспівів з авторськими і народними композиціями: урочистого «Многоліття», ліричної «Лелеченьки» та величавої «Боже великий єдиний, нам Україну храни!», – які супроводжувалися щирими оваціями.

По завершенні Митрополит подякував Генеральному консульству та хористам за прекрасну музичну програму, а свою промову закінчив закликом «Хай живе Україна!».

З радістю повідомляємо, що ХХІІ хоровий фестиваль духовної пісні у Пряшеві на сторінках словацької преси та Інтернет-ресурсів висвітлював відомий у Словаччині, Україні і світі етнограф – русин, доктор історичних наук Микола Мушинка, який на адресу нашого хору висловив теплі й щирі слова вдячності.

Київський хор представила митрополитові та пряшівській публіці Генеральний консул України Ольга Бенч

Публіка уважно слідкує за концертом киян. Перша зліва: Консул України Оксана Лищишина; в другому ряді – Генеральний консул України Ольга Бенч

Митрополит Ян дякує киянам

 Більше інформації про тріумф українського народного хору імені Станіслава Павлюченка у Словаччині на сайті:

http://zakarpattya.net.ua/Special/116631-Priashivskomu-mytropolytu-do-60–littia-podaruvaly-vystup-ukrainskoho-khoru-FOTO

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​