МАЛІ МІСТА - ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ

Кінець вересня – початок жовтня – 2019 був ознаменований ще одним цікавим фестивалем "Дністровська вертута" у місті Біляївка! Гостем фестивалю стала студентка – магістрантка ФММ КНУКіМ – бандуристка Наїна Дорошенко.

Цей фестиваль став одним з переможців всеукраїнського конкурсу "Малі міста - великі враження" і біляївські господині поставили рекорд з самої великої і смачної вертути!

Фестиваль вертути у Біляївці проходить вже кілька років поспіль. Однак цього року він набув нових форм. Серед родзинок – встановлення національного рекорду на найдовшу вертуту, стіл гостинності, історична реконструкція, цікаві локації, які розкривали місто через призму традиційної мультикультурної кухні тощо.

А ще фестиваль у Біляївці – це кілька музичних майданчиків, де звучала музика на будь-який смак. Наша талановита студентка Наїна Дорошенко прикрасила своїм виступом один із творчих фестивальних майданчиків, а ще особисто познайомилася та заспівала на одній сцені з найкрутішим колективом країни – хором імені Григорія Верьовки. Так тримати, Наїно.