ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

Дорогі наші вчителі, педагоги, освітяни, деканат факультету музичного мистецтва КНУКіМ щиро вітає усіх вас із Всесвітнім Днем вчителя і Днем працівників освіти України. Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну невичерпну енергію, доброту і суворість. Найтепліші та щирі вітання з Днем вчителя, усім вам, дорогі наші педагоги. Бажаємо натхнення, терпіння, щирих посмішок учнів, подяки від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Будьте здорові, дорогі вчителі, наставники, мудрі порадники. Спасибі за знання, досвід і душевне тепло.