ЗАПРОШУЄМО НА ХОРОВЕ СВЯТО

Не знаєте куди піти сьогодні ввечері? Студенти академічного хору «ANIMA» КНУКіМ запрошують вас на Шосте хорове свято «Школа Павла Муравського», де співатиме камерний хор «Moravski», учасниками якого і є студенти – кнукімівці спеціалізації “диригентсько-хорове мистецтво / академічний хор”. Програма камерного хору «Moravski» створена разом із легендою української пісні Героєм України, Народною артисткою Україні Ніною Матвієнко. Тож, приходьте і насолоджуйтеся у Малий зал Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського, 8 жовтня, 17:00. Вхід вільний. Чекаємо на вас і вашу підтримку!