СПІВОЧІ ПТАШЕЧКИ

Надзвичайно приємно, коли студенти класу вокалу сприймають свого викладача як наставника і друга. Ось приклад – клас заслуженої артистки України Ольги Снопко. Колись вона так само, як і її сьогоднішні студентки, відвідувала заняття з вокалу під час навчання в КНУКіМ. Сьогодні прийшов час передавати свої знання і уміння молоді. “Мої красуні - «співочі пташечки» і маестро Марченко Віталій Віталійович”, - так описала це фото у фейсбуці п. Ольга. Що ж, чекаємо на нові результати спільної творчості зіркового викладача і студентів.