ГОТУЄМОСЯ ДО РЕКТОРСЬКИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ активно готуються до ректорських контрольних робіт – контролю якості навчального процесу на факультеті і перевірці знань студентів з дисциплін, що вивчаються у цьому семестрі. Для наших першокурсників така форма контролю ще нова, складати цю форму контролю вони будуть вперше.

Особливістю факультету музичного мистецтва КНУКіМ є те, що ректорські контрольні роботи студенти традиційно складають у формі академічних концертів. На цих фотографіях – студенти – першокурсники групи ТДН-29 активно готуються до здачі вокальних партій хорових творів та ректорської контрольної роботи з сольного співу.

Разом із своїм улюбленим куратором – заслуженою артисткою України Світланою Власовою – студенти спеціалізації “диригентсько-хорове мистецтво / народний хор” вже готові продемонструвати фаховим комісіям на академконцертах усі знання і вміння, що опанували протягом перших полутора місяців навчання. Дівчата і хлопці, у вас все вийде, цей контрольний рубіж ви подолаєте впевнено, ми у вас віримо.