Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ГОТУЄМОСЯ ДО РЕКТОРСЬКИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ активно готуються до ректорських контрольних робіт – контролю якості навчального процесу на факультеті і перевірці знань студентів з дисциплін, що вивчаються у цьому семестрі. Для наших першокурсників така форма контролю ще нова, складати цю форму контролю вони будуть вперше.

Особливістю факультету музичного мистецтва КНУКіМ є те, що ректорські контрольні роботи студенти традиційно складають у формі академічних концертів. На цих фотографіях – студенти – першокурсники групи ТДН-29 активно готуються до здачі вокальних партій хорових творів та ректорської контрольної роботи з сольного співу.

Разом із своїм улюбленим куратором – заслуженою артисткою України Світланою Власовою – студенти спеціалізації “диригентсько-хорове мистецтво / народний хор” вже готові продемонструвати фаховим комісіям на академконцертах усі знання і вміння, що опанували протягом перших полутора місяців навчання. Дівчата і хлопці, у вас все вийде, цей контрольний рубіж ви подолаєте впевнено, ми у вас віримо.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​