КОНЦЕРТ ВОКАЛЬНОЇ МУЗИКИ У БІБЛІОТЕЦІ ІМ. В. ВЕРНАДСЬКОГО

Факультет музичного мистецтва продовжує пропагувати і популяризувати творчість наших викладачів і студентів столичними мистецькими майданчиками. 7 листопада відбудеться Концерт вокальної музики за участі студентів секції академічного хорового мистецтва КНУКіМ. Для вас співатимуть: Яна Буланова, Любов Микоць, Владислав Гловацький, Романа Мельничок, Олександр Кравчук, Ісус Чорній. Концертмейстери Наталія Комаренко та Ірина Мельниченко. Звучатиме музика А. Кос-Анатольського, М. Римського-Корсакова, Л. Колодуба, Л. Ященка, С. Рахманінова, С. Гулака-Артемовського, П. Чайковського, Р. Фальво, В.-А. Моцарта. Де: Музичні фонди Національної бібліотеки України ім. В. Вернадського, вул. Володимирська, 62. Початок о 15.30. Вхід вільний.