СТАРТУВАВ КОНКУРС ДЛЯ ТАЛАНОВИТИХ АБІТУРІЄНТІВ

Дорогі випускники 2020 року! У жовтні стартував всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ! 20 переможців будуть навчатися за рахунок Університету культури! Для цього потрібно виконати Конкурсне завдання:

#кіно_і_телебачення – відзняти на хвилину креативне відео, представивши свої таланти та вміння.

#хореографічне_мистецтво – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням хореографічної композиції.

#дизайн – створити малюнок на одну з тем: моя улюблена кав’ярня або квартира (інтер’єр); салон модного одягу і тканин; афіша виставки домашніх тварин. Формат А3, техніка – графіка з використанням кольору. Надати фотофіксацію (8-10 світлин) або відео (до 1 хвилини) етапів виконання цієї роботи.

#музичне_мистецтво – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням пісні або мелодії.

#сценічне_мистецтво – зняти відео (до 1 хвилини) з виконанням етюду в оригінальному жанрі, пластичної сюжетної композиції або декламуванням віршу чи монологу.

Обов’язкові умови для участі:

1. Не зволікати і зареєструватися за посиланням: https://kuk-university.com/registraciya-abiturienta

2. Бути підписаним на сторінки Михайла Поплавського в Іnstagram instagram.com/poplavskiy_michail та Facebook facebook.com/MMPoplavskiy

3. Виконати конкурсне завдання та розмістити на своїй сторінці Інстаграм, додавши до поста хештеги – #талановитим_вхід_без_черги, #поплавський та хештег спеціальності, на яку мрієте вступити.

4. Позначити у публікації геолокацію своєї школи. Переможців буде оголошено на ВІП-паті в Університеті культури! АВТОРИ НАЙКРАЩИХ РОБІТ БУДУТЬ НАВЧАТИСЬ В УНІВЕРСИТЕТІ КУЛЬТУРИ ЗА УМОВИ УСПІШНОГО СКЛАДАННЯ ЗНО!