НАШІ НА “ГОЛОСІ КРАЇНИ”: ДАРИНА СТЕПАНЮК

Сьогодні факультет музичного мистецтва КНУКіМ розповідає про ще одну нашу талановиту студентку – учасницю мегапопулярного талант-шоу країни. До вашої уваги – першій виступ Дарини Степанюк, сьогодні – студентки – магістрантки ФММ КНУКіМ, солістки українського народного хору імені Станіславіа Павлюченка а у далекому 2015 році – студентки – першокурсниці – на “Голосі країни”. ЇЇ спів вразив усіх суддів, і Дарина попала в команду до Святослава Вакарчука.

У восьмому ефірі у вокальних батлах Дарина програла ще одному нашому талановитому вокалісту – кнукімівцю Вадиму Чернову – про нього розповімо пізніше, але її світлий голос і щира душа запам’яталися багатьом українцям, які дивилися той сезон Голосу.