“УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ”: МАКСИМ БЕРЕЖНЮК І САШКО МІЩЕНКО

Далекий 2011-й рік. Кастинг у Харкові мегапопулярного тоді телевізійного талант-шоу “УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ”. Це один із перших сезонів цього шоу, яке не могло обійтися без кнукімівських музикантів. Тоді його запалили два наших студента – мега-талановиті хлопці – фольклористи і учасники фольклорного ансамблю “Кралиця” КНУКіМ Максим Бережнюк і Олександр Міщенко.

А перед цим Максим записав таку відео-музичну роботу: “Я чекаю тебе”, Євген Дога, 2010 рік. Музика надзвичайна, Максим – віртуоз, а головну жіночу роль в його кліпі зіграла одногрупниця Максима Світлана Машук.

Сьогодні обидва наші хлопці – вже випускники факультету музичного мистецтва КНУКіМ – є діючими, затребуваними мистецьким простором України, Європи і Америки музикантами. Сашко не покидає свою гармошку, а Максим є солістом і фронтменом кількох музичних формацій: Київського академічного ансамблю української музики “Дніпро”, етно-рок гурту The Doox, чоловічого етно-ансамблю “Хорея Козацька”, київського Kyiv Ethno Trio… Далі буде…