НАШІ СПОРТИВНО-МУЗИЧНІ ПЕРЕМОГИ: КАТЯ ЧЕРЕПОВА

Кілька днів тому студентка 2-го курсу факультету музичного мистецтва Катерина Черепова у складі збірної команди КНУКіМ з настільного тенісу взяла участь у студентських спортивних змаганнях Печерського району міста Києва.

Ось вона на фотографії, друга ліворуч - наша зіркова академічна співачка, спортсменка і просто красива дівчина Катя Черепова. Вже другий рік поспіль, з самого початку навчання і КНУКіМ, Катя відвідує секцію настільного тенісу студентського Спортклубу нашого університету. Відвідує не просто так, адже вже не вперше відвойовує спортивну славу КНУКіМ у різного роду змаганнях. На цей раз участь у відбірковому міському турнірі взяли 7 команд різних столичних закладів вищої освіти, що розташовані у Печерському районі Києва. Наші кнукімівські тенісисти і наша Катюша Черепова на цей раз не піднялися на переможні сходинки, але боролися за перемогу, як професіонали. Віримо, що медаль переможця київських і всеукраїнських змагань ще буде сяяти на груді талановитої кнукімівської студентки – музиканта Катерини Черепової.