Факультет музичного мистецтва

      ​​   

НАШІ СПОРТИВНО-МУЗИЧНІ ПЕРЕМОГИ: КАТЯ ЧЕРЕПОВА

Кілька днів тому студентка 2-го курсу факультету музичного мистецтва Катерина Черепова у складі збірної команди КНУКіМ з настільного тенісу взяла участь у студентських спортивних змаганнях Печерського району міста Києва.

Ось вона на фотографії, друга ліворуч - наша зіркова академічна співачка, спортсменка і просто красива дівчина Катя Черепова. Вже другий рік поспіль, з самого початку навчання і КНУКіМ, Катя відвідує секцію настільного тенісу студентського Спортклубу нашого університету. Відвідує не просто так, адже вже не вперше відвойовує спортивну славу КНУКіМ у різного роду змаганнях. На цей раз участь у відбірковому міському турнірі взяли 7 команд різних столичних закладів вищої освіти, що розташовані у Печерському районі Києва. Наші кнукімівські тенісисти і наша Катюша Черепова на цей раз не піднялися на переможні сходинки, але боролися за перемогу, як професіонали. Віримо, що медаль переможця київських і всеукраїнських змагань ще буде сяяти на груді талановитої кнукімівської студентки – музиканта Катерини Черепової.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​