Факультет музичного мистецтва

      ​​   

МАЙСТЕР-КЛАС “КРАЛИЦІ” В ОЛЕКСАНДРІЇ

Фольклорний ансамбль “Кралиця” факультету музичного мистецтва КНУКіМ та його незмінний керівник – заслужений працівник культури України доцент Іван Сінельніков провели майстер-клас для студентів і викладачів Олександрійського коледжу культури і мистецтв, що на Кіровоградщині.

Цікавою і змістовною була зустріч нашого знаного далеко за межами України фольклорного колективу із музикантами – студентами коледжу культури в Олександрії. Місто зустріло кнікімівських фольклористів сонечком і ясним осіннім днем, сонячною була і зустріч.

Іван Григорович Сінельніков продемонстрував особливості власної методики роботи із студентським фольклорним колективом, студенти під керівництвом досвідченого викладача відтворювали твори різних регіонів України, у тому числі, до речі, Кіровоградщини, демонструючи різнорегіональні вокальні особливості творів.

“Кралиця” співала і ліричних багатоголосних пісень, і жартівливих танцювальних, учасники ансамблю демонстрували цікаві сценічні знахідки, що допомагають втілювати та популяризувати на сцені різноманітний фольклорний матеріал. Були і сольні виступи, як, наприклад, яскравий спів нашого дзвінкого народного сопрано – студентки 4-го курсу Софії Рубан – сьогоднішньої солістки кнукімівського фольклорного ансамблю і переможниці ІІ-го Всеукраїнського фольклорного фестивалю “Київ-етно-мюзик-фест “Віртуози фолку”” у номінації “Сольний спів” у 2018-му році, а у минулому – випускниці Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

Цікавою складовою майстер-класу киян стала участь у ньому студентів Олександрійського коледжу – учасників фольклорного ансамблю “Ладо”, яким керує колишня випускниця ФММ КНУКіМ, а сьогодні – викладач коледжу культури і мистецтв в Олександрії п. Леся Погорєла. Спочатку олександрійці з острахом виходили на сцену до краличан, але під майстерним керівництвом Івана Григоровича Сінельнікова в решті-решт співали, і ще як, усі.

Фольклорний ансамбль “Кралиця” КНУКіМ дякує Олександрійському коледжу культури і мистецтв за запрошення на гостини, а керівництву Київського Національного університету культури і мистецтв – за сприяння у здійсненні подорожі до сонячної Олександрії. Сподіваємося, що наша співпраця буде розростатися, і факультет музичного мистецтва КНУКіМ влітку – 2020 поповниться талановитими вступниками з випускових курсів Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​