Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ЩОСУБОТИ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КНУКіМ!

Дорогі абітурієнти, факультет музичного мистецтва КНУКіМ нагадує вам: кожної суботи у нас проходить день відкритих дверей, і ця субота – 30 листопада – не стане виключенням. Студенти і викладачі ФММ КНУКіМ охоче розкажуть вам про будні в університеті, ознайомлять абітурієнтів з робочим навчальним процесом та охоче дадуть відповідь на запитання, які турбують одинадцятикласників.

Київський національний університет культури і мистецтв має чим здивувати! Щосуботи, з 8 ранку ми чекаємо на наших майбутніх студентів, аби з щирою посмішкою зустріти їх й провести захопливу екскурсію КНУКіМом. А ми нагадуємо, що в нас на факультеті представлено чотри основні спеціалізації: академічне хорове мистецтво, музичний фольклор, народно-хорове мистецтво, бандура і кобзарське мистецтво. Обирай ту, яка тобі ближче до серця! Чекаємо на вас! Далі – більше! Далі – краще!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​