ЩОСУБОТИ – ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КНУКіМ!

Дорогі абітурієнти, факультет музичного мистецтва КНУКіМ нагадує вам: кожної суботи у нас проходить день відкритих дверей, і ця субота – 30 листопада – не стане виключенням. Студенти і викладачі ФММ КНУКіМ охоче розкажуть вам про будні в університеті, ознайомлять абітурієнтів з робочим навчальним процесом та охоче дадуть відповідь на запитання, які турбують одинадцятикласників.

Київський національний університет культури і мистецтв має чим здивувати! Щосуботи, з 8 ранку ми чекаємо на наших майбутніх студентів, аби з щирою посмішкою зустріти їх й провести захопливу екскурсію КНУКіМом. А ми нагадуємо, що в нас на факультеті представлено чотри основні спеціалізації: академічне хорове мистецтво, музичний фольклор, народно-хорове мистецтво, бандура і кобзарське мистецтво. Обирай ту, яка тобі ближче до серця! Чекаємо на вас! Далі – більше! Далі – краще!