НОВІ ІМЕНА ФММ КНУКІМ: ВОКАЛЬНЕ ТРІО " АСТЕРІЯ"

Знайомтеся: Вокальне тріо "Астерія" - це самобутній і молодий колектив, який був створений студентками – магістрантками факультету музичного мистецтва КНУКіМ для популяризації української народної пісні. Учасниці тріо мають багатий виконавський досвід та вищу музичну освіту. В своєму творчому доробку колектив має багато народних пісень та пісень українських авторів. Дотримується сталих народнопісенних традицій, а також артисти втілюють своє творче бачення та інтерпретацію творів, надаючи їм нового дихання.

Зоряна Міщенко - сопрано. Має дзвінкий насичений тембр. Закінчила ВДУКіМ ім. І. Стравінського як диригент академічного хору. За своєю природою Зоряна академічне сопрано, але вміло поєднує різні манери звучання голосу, в народних піснях тембр співачки звучить по-особливому. Нині Зоряна є студенткою - магістранткою КНУКіМ. Співачка – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Також Зоряна є керівником дитячої студії-театру пісні "Полузір'я". Співачка любить виконувати українські пісні, при цьому надаючи їм нових фарб та образів своїм неймовірним голосом.

Наталія Шинкаренко - альт. Має насичений, оксамитовий, м'який тембр голосу. Студентка-магістрант КНУКіМ. Лауреат Літературно-мистецької премії імені Дмитра Луценка "Осіннє золото", лауреат премії ім. Р. Кириченко, лауреат премії Промінвестбанку. Володарка Гран-прі 1-го Всеукраїнського фестивалю творчих колективів і виконавців МВС України. Українська пісня оселилась в серці Наталії з дитинства. Різнобарвність звучання голосу співачки надає пісням особливого та характерного звучання.

Юлія Когденко - народний альт, має насичений і м'який тембр голосу, щира та енергійна. Закінчила Академію мистецтв Павла Чубинського за спеціальністю "хорове диригування", а також Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю: артист, соліст - вокаліст, диригент народного хору та викладач фахових дисциплін. Наразі працює викладачем з постановки голосу та керівником дитячого народного ансамблю. Учні Юлії є активними учасниками різних конкурсів та фестивалів, де демонструють високий рівень майстерності. Українська пісня завжди була пріоритетом в творчості та житті співачки. Вона ніколи не забуває про обряди та традиції свого народу.

Вокальне тріо " Астерія" у кожну пісню додає нових фарб та емоцій, своїми виступами дарує чудову атмосферу і заряджає своєю безмежною енергетикою. Більш детальна інформація про гурт та відео з виступів за посиланням: https://www.facebook.com/groups/2665400563480568/?fref=nf