ВІТАЄМО ВЛАДИСЛАВА ГЛОВАЦЬКОГО З ПЕРЕМОГОЮ!

Наприкінці листопада у Києві проходив вокальний конкурс «Світова класика українською», серед учасників якого з різних регіонів України були і студенти секції академічного хорового мистецтва факультету музичного мистецтва КНУКіМ: Яна Буланова, клас викладача Жанни Закрасняної, концертмейстер Ірина Мельниченко та Владислав Гловацький, клас викладача – заслуженої артистки України, професора Наталії Кречко, концертмейстер – Наталія Комаренко. Особливістю даного конкурсу є те, що його учасники виконують світові зразки вокальної класики не мовою оригіналу, а мовою споживача, тобто – українською, що робить літературну складову іноземних творів більш доступною для сприйняття.

Як зазначає організатор проекту – Андрій Бондаренко, який являється викладачем секції академічного хорового мистецтва ФММ КНУКіМ, члени журі прослухали понад 87 унікальних виконань, загальною тривалістю більше 300 хвилин, але до фіналу було відібрано 29 найкращих молодих співаків. А за відбір фіналістів цього року відповідало професійне журі у складі голови журі - Ганни Гаврилець та членів журі: Вікторії Лук’янець, Наталії Свириденко, Валентини Антонюк, Наталії Кречко, Оксани Дондик, Сусанни Чахоян, Оксани Петрикової. Тож, вітаємо Владислава та його викладача - пані Наталію Кречко з ІІ-ою премією! Бажаємо творчого натхнення та нових перемог!

Текст – студент 1-го курсу

ОС “Магістр” Олександр Кравчук