Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ВЖЕ ЗОВСІМ СКОРО: КОНКУРС “МІС І МІСТЕР ФММ”

Дорогі друзі, вже зовсім скоро факультет музичного мистецтва КНУКіМ повідомить вам дату першого кастингу на конкурс “Міс і Містер факультету музичного мистецтва - 2020”. А поки, в тебе є час підготуватися до найгарячішої події університету. Якщо ти студент / студентка ФММ, не боїшся бути в центрі уваги, маєш активну життєву позицію, не боїшся 24 / 7 удосконалюватися, вмієш класно рухатися та співати, - тоді ми говоримо тобі «ТАК» і чекаємо на кастингу.

Що потрібно від тебе? Підготувати 1 творчий номер, який розкриває твої таланти (до 3 хв.). Ти повинен /нна прийти в ЗВИЧАЙНІЙ одежі, не потрібно надягати найкрасивіше платтячко в своєму гардеробі або екстравагантний костюм. Взагалі буде супер, якщо ти будеш просто в чорному одязі, який підкреслює твою фігуру (це потрібно для того, щоб журі було легше оцінювати твій талант і пластику). Вже після першого етапу вам підберуть найгарніші костюми‼ Дівчатам: МІНІМУМ мейку і не забудьте прихопити з собою підбори. Це все. Нічого складного, готуйтеся і слідкуйте за нашими повідомленнями.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​