НАТАЛІЯ КРЕЧКО – УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Нещодавно у Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського відбулася ІІ-га науково-практична конференція “Мистецькі родини /ювілейні дати/.” Участь в роботі конференції з доповіддю взяла заслужена артистка України професор, завідувач секції академічного хорового мистецтва факультету музичного мистецтва КНУКіМ, художній керівник і головний дирипгент академічного хору “ANIMA” КНУКіМ Наталія Кречко.

Конференція була організована кафедрою камерного співу НМАУ, цьогоріч основними напрямами роботи конференції були такі питання: феномен мистецьких родин у культуротворчій парадигмі національних вокальних шкіл; мистецька родина народного артиста СРСР, професора Івана Сергійовича Паторжинського (1886–1960); вокальний феномен яскравого представника української басової школи, народного артиста України Андрія Івановича Кикотя (до 90-річчя від дня народження); творчість видатного оперного та концертно-камерного співака, народного артиста України й СРСР Анатолія Івановича Кочерги в контексті європейської та світової культури та інші. Саме творчому портрету І. Паторжинського та М. Спаги була присвячена доповідь на конференції п. Наталії Кречко, яка була позитивно сприйнята фаховою аудиторією. Вітаємо.