Фестивальні перемоги вокалісток

Минулий рік був дуже вдалим для вихованців класу доцента Кафедри джазу та естрадного співу Факультету музичного мистецтва КНУКіМ, заслуженої артистки України Інеш Кдирової та концертмейстера Альбіни Хлопотової – Аліни Слобідської й Ольги Осіпцової.

Влітку 2013 року в м. Судак (АР Крим) відбувся VII Міжнародний телевізійний фестиваль «Зірки Тавриди». У фестивалі брали участь творчі колективи та солісти з чотирьох країн: Росії, України, Білорусі та Казахстану.

Серед вокалістів перемогу та звання «Лауреат І премії» отримали студенти ІV курсу: Аліна Слобідська (м. Чернігів) в номінації «Академічний спів», а Ольга Осіпцова (м. Київ) в номінації «Естрадний спів».

Після яскравого виступу в конкурсній програмі та заключному концерті, під час якого наші дівчата вразили поважне журі і глядачів яскравими вокальними даними і сценічною майстерністю, організатори ХІІ-го Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Зеленодольський зорепад» запросили молодих співачок на свій форум мистецтв як переможців «Зірок Тавриди».

«Зеленодольський зорепад» нещодавно відбувся у Криму і завершився впевненою перемогою студенток-вокалісток КНУКіМ: Гран-Прі фестивалю отримала Аліна Слобідська, а І премію здобула Ольга Осіпцова.

Дівчата впевнені: перемоги не відбулися би без допомоги їхніх викладачів – заслуженої артистки України Інеш Кдирової, завідувача Кафедри джазу та естрадного співу, народного артиста України Віктора Шпортька і концертмейстера Альбіни Хлопотової!

Вітаємо наших студенток і їх керівників із досягненням творчих вершин! Бажаємо нових перемог і злетів в естрадному мистецтві!