Факультет музичного мистецтва

      ​​

Українські фольклорні пісні у Санкт-Петербурзі

24-27 січня 2014 року у Санкт-Петербурзі з благословення єпископа Назарія Кронштадтського, намісника Свято-Троїцької Олександро-Невської Лаври, в Духовно-просвітницькому центрі «Святодухівський» пройшов XII Різдвяний фольклорний православний фестиваль, незмінним ведучим якого був Андрій Вадимович Грунтовський.

У фестивалі взяли участь творчі колективи із Санкт-Петербурга, Києва, Нижнього Новгорода, Виборга, Луги, Архангельської, Брянської і Псковської областей.

Україну представив студентський ансамбль «Многая лєта» Кафедри фольклору, народнопісенного та хорового мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв (художній керівник – Ганна Миколаївна Коропніченко).

Упродовж трьох днів ансамбль виконував різні колядки, щедрівки, псальми, ліричні та літургійні пісні. Також для зацікавлених глядачів фестивалю Ганна Миколаївна провела майстер-клас, на якому розповіла про колектив, напрямки його діяльності і творчі плани, подарувавши кілька нових композицій зі свого репертуару.

У перервах між виступами студенти КНУКіМ відвідали Ермітаж, Етнографічний музей, а також багато інших пам’яток Північної Пальміри, завдяки старанням організаторів, зокрема, Олени Самойлової, наукового співробітника Санкт -Петербурзької консерваторії.

А ввечері, після яскравих фольклорних переспівів, усі сходилися на чаювання у складчину. Це старовинний православний звичай, під час якого збиралися кошти та передавалися щедроти на потреби нужденних.

По завершенні фестивалю всі учасники отримали цінні подарунки та грамоти-подяки від намісника Свято-Троїцької Олександро-Невської Лаври єпископа Назарія Кронштадтського.

P.S.: Фольклорний ансамбль «Многая лєта» висловлює величезну подяку керівництву Київського національного університету культури і мистецтв, зокрема, Наталії Леонідівні Регеші і Олені Михайлівні Скопцовій за допомогу у здійсненні поїздки та участі колективу в цьому чудовому фестивалі.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​