Гуру барабанної майстерності

Студенти Інституту мистецтв КНУКіМ гостинно зустріли відомого українського музиканта, провідного викладача Київського Інституту музики ім. Р. Глієра Євгена Олеговича Селезньова, який провів майстер-клас «Ансамблеве музикування і розвиток техніки та координації».

В аудиторії зібралося чимало бажаючих перейняти досвід знаного барабанщика та дізнатися способи удосконалення власної фахової майстерності.

Під час майстер-класу Євген Селезньов виконував на ударній установці різножанрові композиції, барабанні ритми, які глибоко проникли в душі майбутніх музикантів.

Досвідчений гість демонстрував і пояснював молоді різні види ударів, барабанних паличок та інших аксесуарів. Найбільше студентам сподобалися вправи для легкого запам’ятовування ритмів, адже це дозволить їм швидше та якісніше вивчати нові музичні твори.

«Для того, щоб удосконалити своє вміння гри на будь-якому інструменті, насамперед потрібно багато практикуватися, – запевнив Євген і додав,– а щоб відчувати тривалість кожної ноти, спробуйте музикувати під метроном. Така гра визначає ступінь вашого контролю за руками, ваше відчуття ритму».

Щоб досягти значних результатів у музичній сфері Євген Селезньов порадив майбутнім музикантам обов’язково використовувати у своєму навчанні досвід різних шкіл гри на ударних установках, не боятися труднощів і наполегливо працювати над собою.

Зустріч із відомим майстром гри на ударних інструментах стала продовженням проекту Кафедри джазу та естрадного співу «Мистецькі зустрічі».

Наступний майстер-клас проведе соліст ансамблю Таїсії Повалій, відомий український рок-гітарист Олександр Павлов. Усі бажаючі послухати настанови музиканта запрошуються в понеділок, 11 лютого, в 802 аудиторію головного корпусу КНУКіМ. Початок о 12:00.