Підкорення естрадного простору України

Днями в Києві відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «CONQUER THE STAGE» («Підкори сцену!»), організаторами якого стали Міжнародний продюсерський центр «STAR MEDIA PRODUCTION» (Тбілісі, Грузія) і Міжнародне творче об’єднання «Європа молода» (Київ, Україна).

У конкурсі взяли участь солісти та вокальні колективи з України, Білорусії, Росії та Грузії. Нашу країну в номінації «Естрадний вокал» представили студенти Кафедри джазу та естрадного співу Факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Талановита КНУКіМівська молодь здобула на конкурсі гран-прі, стала лауреатами першої ат другої премій.

Гран-прі отримала Наріне Котошян (клас заслуженої артистки України Ольги Войченко).

У номінації «Солісти-вокалісти» лауреатами першої премії стали Аліна Тригуб (клас заслуженого діяча мистецтв України Ірини Кириліної) та Ігор Рибачик (клас народного артиста України Василя Бокоча). Другі місця в цій же номінації здобули Ольга Осіпцова (клас заслуженої артистки України Інеш Кдирової) й Катерина Соколова-Роша (клас заслуженого діяча мистецтв України Ірини Кириліної).

Лауреатами другої премії у номінації «Творчі колективи» став дует «Reality Changers» у склад якого входять Анастасія Кулініч (клас заслуженої артистки України Любов Кузьменко) та Яна Ратієва (клас заслуженої артистки України Жанни Боднарук).

Оргкомітет фестивалю «Підкори сцену!» також висловив подяку художньому керівнику конкурсантів Альбіні Хлопотовій – провідному концертмейстеру Кафедри джазу та естрадного співу Факультету музичного мистецтва КНУКіМ за професійний рівень підготовки студентів до конкурсу та розвиток музичного сучасного мистецтва серед молоді.

Вітаємо студентів-музикантів Київського національного університету культури і мистецтв з подоланням нових творчих вершин і підкоренням сучасного сценічного естрадного простору України! Бажаємо нових звершень і перемог!