Факультет музичного мистецтва

      ​​

Творчий майстер-клас від викладачів ФММ КНУКіМ

Нещодавно викладач Кафедри джазу та естрадного співу Сергій Володимирович Дідок провів творчу зустріч із учнями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Купіль, що у Волочиському районі Хмельниччини.

Нашого молодого талановитого викладача (а пан Дідок є одним з провідних викладачів ФММ і одним з ведучих диригентів Київського національного театру оперети) зустрічав особисто директор Григорій Васильович Райтаровський, шкільний оркестр духових і джазових інструментів та його керівник Віктор Васильович Лаба. В їхньому виконанні прозвучали твори в обробці В. Лаби «Реве та стогне Дніпр широкий» і «Козацький марш».

Надзвичайно теплою і плідною була зустріч КНУКіМівського гостя з купільськими школярами. Сергія Володимировича щиро вразив високий рівень виконавської майстерності шкільного оркестру, до вдосконалення якої чимало доклав зусиль справжній фанат своєї справи – керівник колективу п. Лаба. Оркестр Купільської ЗОШ є відомим не лише у своєму селі й районі, але й переможцем обласного конкурсу духових оркестрів. В колектив намагаються потрапити навіть дітки із 2-3-их класів, а сьогодні в його складі учні з 5-го по 11-й клас.

Під час спілкування з оркестрантами, керівництвом і викладачами школи Сергій Володимирович розповів про КНУКіМ і Факультет музичного мистецтва нашого вишу, про відомі творчі КНУКіМівські колективи, а також відповів на питання майбутніх абітурієнтів КНУКіМ і навіть дав фахові поради цьогорічним випускницям – трубачці Інні Кошин і саксофоністці Катерині Солоніній, прослухавши їхню гру. Навзаєм нашого викладача запрошували приїхати ще раз на гостину, бо для дітей з далекого хмельницького села такий музичний майстер-клас від київського фахівця став підґрунтям для подальшого розвитку і професійного зростання.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​