YOUTUBE-КАНАЛ НАЇНИ ДОРОШЕНКО

Дорогі друзі, факультет музичного мистецтва КНУКіМ з радістю знайомить вас з новинками від наших талановитих студентів. Сьогодні – вже вкотре – про талановиту і надзвичайно тендітну магістрантку – бандуристку Наїну Дорошенко та її youtube-канал /посилання: https://www.youtube.com/channel/UC5QakY8p1T8zDLBxA9gkifA/

“Танці” Гайтани у кавер-версії нашої Наїни стали ніжними і ліричними:

Ця неймовірна історія про кохання зачаровує своєю непорочною красою. Українська співачка-бандуристка Дорошенко Наіна зробила кавер на пісню Наталі Могилевської “Місяць”, її виконання занурює у світ приємних емоцій і торкається кожної струни вашої душі...

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​