“ДІВИЧ-ВЕЧІР” – НОВИЙ ТВОРЧИЙ КОЛЕКТИВ ФММ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ з’явився новий творчий колектив, знайомтеся – вокальний ансамбль “ДІВИЧ-ВЕЧІР” та його керівник – ассистент Тетяна Шнуренко.

Колектив ще зовсім молодий, з’явився він в процесі навчальних аудиторних занять викладача із студентами з дисципліни “Вокальний ансамбль”. Але мистецтво і музика не можуть обмежуватися навчальним часом і університетськими стінами. Тож студенти разом із Тетяною Валентиновною вирішили об’єднатися у нову творчу одиницу ФММ КНУКіМ, а базою для ансамблю став відомий колектив нашого факультету – український народний хор імені С. Павлюченка /художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства доцент Олена Скопцова/.

Ансамбль “ДІВИЧ-ВЕЧІР” робить свої перші кроки у мистецтві, шукає свій шлях, репертуар і свою манеру співу. То ж побажаємо успіхів нашим студентам і викладачам – експериментаторам.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​