“ZGARDA” І ЮЛІЯ ВІТРАНЮК НА UATV UKRAINE

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ з радістю розповідає вам про нові телеефіри наших талановитих студентів. Про гурт ZGARDA, його мистецькі здобутки та його фронтвумен – студентку 3-го курсу Юлію Вітранюк ми вже неодноразово писали. Зараз у житті колективу відбулася яскрава подія – перше інтерв’ю на телебаченні.

На своїй сторінці у Фейсбуці Юля пише: “Ловіть наше зі Zgarda перше інтерв'ю з самого міста Чернівці на каналі UATV Ukraine. В невеличкому сюжеті ми розповідаємо про нас та нашу творчість, тому так зможемо краще з вами познайомитись”

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​