ГУРТ “ПРИДАНЕ”: ПЕРШЕ ВІДЕО

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити вас із нашими новими мистецькими колективами. Знайомимося: фольклорний гурт “Придане”, керівник – асистент, молодий викладач Олена Видрич. Дата створення – вересень 2019 року.

Про нашу “Придане” ми вже давали кілька матеріалів, гурт хоча й молодий, але вже встиг побувати на різдвяно-колядному фестивалі у Чернігові і взяти участь у кількох мистецьких заходах в Києві і Київській області. Наприклад, на Водохреща колектив співом стародавніх українських колядок вітав відвідувачів Київського Музею води, де на прохання керівництва музею взяв участь у мистецькому музично-музейному новорічно-різдвяному перформансі. Пропонуємо відеозвіт:

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​