ВІДБУВСЯ ВІДБІРКОВИЙ ТУР “МІС І МІСТЕР ФММ”

Які ж вони круті – наші учасники – дівчата і хлопці – талановиті музиканти КНУКіМ. Дивували, смішили і піднімали настрій. Саме так пройшов кастинг учасників ГРАНДІОЗНОГО ШОУ “Міс і Містер ФММ”. Ми вкорте зрозуміли, що на факультеті музичного мистецтва дійсно дуже талановиті студенти.

Ми вітаємо наших переможців відбору. Ви довели, що гідні стати учасниками такого конкурсу. Студентський декан та креативна група ФММ бажає вам успіхів у подальшій нелегкій підготовці та боротьбі. Для вас це вже велика перемога. Вітаємо. Слідкуйте за нашою сторінкою, щоб дізнаватися всі подробиці підготовки до конкурсу “Міс і Містер ФММ” та головного змагання - “Міс і Містер КНУКіМ”.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​