НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДБІР: ЄВРОБАЧЕННЯ - 2020

Відбувся перший тур Національного відбору на пісенний конкурс ЄВРОБАЧЕННЯ – 2020. З приємністю повідомляємо, що яскравими виступами у цьому турі відзначилися нещодавні випускники і сьогоднішні студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

За трансляцією на телеканалі СТБ у прямому ефірі минулої суботи спостерігала мало не уся Україна. Цей півфінал відзначився значною кількістю і якістю використання українських етнічних мотивів у піснях, представлених конкурсантами.

Гурт “Go-А” і його пісня «Соловей» вразили усіх справжністю і надзвичайною енергетикою. Це й не дивно, адже сама пісня є автентичною, справжньою, нашою – українською, тому вдячні глядачі відали свої голоси саме за цих учасників Нацвідбору і вивели їх на друге місце у півфіналі, що дає нам усім можливість послухати пісню «Соловей» у фінальній частині українського ЄВРОБАЧЕННЯ – 2020, а самій пісні і гурту “Go-А” поборотися за можливість представляти Україну на цьогорічному Євробаченні у Нідерландах!

А тепер, чому ми акцентуємо власне на “Go-А”: солістка гурту – Катерина Павленко – випускниця – фольклористка факультету музичного мистецтва КНУКіМ, бек-вокалістки – Катерина Канонишена і Ганна Тіщенко теж є нещодавніми випускницями ФММ КНУКіМ, і теж за спеціалізацією є фольклористками. Ще один учасник гурту – чарівна сопілка, яка внесла у фактуру пісні цікаві особливі фарби – Ігор Діденчук – студент - музикант 2-го курсу КНУКіМ, зрозуміло, також фольклорист.

Нам надзвичайно приємно, що саме кнукімівські музиканти – студенти і випускники сьогодні рухають українську музику вперед, сподіваємося, їх пошуки і експерименти доведуть “Go-А” до фінальної стадії ЄРОБАЧЕННЯ – 2020 у Нідерландах. Голосуймо за пісню «Соловей» гурту “Go-А” у фіналі українського ЄВРО-2020, вони гідні представляти Україну на міжнародній арені!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​