УЧАСНИКИ ХОРУ “ANIMA” У “NOTRE DAME DE PARIS”

Notre Dame de Paris – грандіозний проект, що відбудеться 14, 15, 16 лютого в Національному Палаці мистецтв "Україна". Підготовка такої масштабної мистецької події не обійшлася без викладачів і студентів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Диригент проекту - викладач кафедри академічного хорового мистецтва КНУКіМ, хормейстер академічного хору ANIMA Назар Якобенчук. Учасники хорової групи проекту - солісти академічного хору ANIMA КНУКіМ /головний диригент і художній керівник хору – заслужена артистка України, професор Наталія Кречко, хормейстер – асистент Владислав Лисенко/.

Віримо в успіх Notre Dame de Paris – мюзиклу, який підкорив вже усі світові сцени і став справжнім вибухом у цьому жанрі на початку 2000-х років. Сподіваємося, що українська версія цього всесвітньовідомого музичного проекту, підготовлена спеціально до Дня закоханих, буде суперуспішною, адже концертам у Палаці "Україна" передувала масштабна і кропітка репетиційна робота команди справжніх професіоналів /це ви можете бачити на світлинах/. Запрошуємо усіх на Notre Dame de Paris 14, 15 і 16 лютого, пишаємося, що кнукімівські музиканти беруть участь у таких масштабних українських мистецьких проектах.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​