АНОНС КОНКУРСУ ІМ. М. КРЕЧКА НА UA: РАДІО

У квітні – 2020 відбудеться Перший Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового мистецтва ім. М. Кречка. З Іриною Пашинською та заслуженим працівником культури України професором КНУКіМ, диригентом Петром Андрійчуком в програмі "Музична сієста" UA: Українського радіо цю подію анонсувала донька видатного українського хорового диригента М. Кречка – зірковий викладач факультету музичного мистецтва КНУКіМ, заслужена артистка України професор Наталія Кречко.

Наталія Кречко, пряма мова у Фейсбуці: “Розповідали про Перший фестиваль-конкурс хорового мистецтва ім. М. Кречка. Конкурс відбудеться 3-5 квітня в чудовому, романтичному Ужгороді. Концертні акції будуть проходити в Ужгородському замку та Філармонії. Заявки на участь можна подавати до 1 березня. Є різні вікові та жанрові номінації. Приєднуйтесь”. Пропонуємо усім запис програми "Музична сієста" UA: Українського радіо від 13.02.2020 р.: http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2425039

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​