НАРОДНИЙ ХОР КНУКіМ: ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ

У дні культурного карантину працюємо, дорогі друзі, дистанційно. Але наше мистецтво – для вас! Тому знайомимо сьогодні вас із одним із провідних творчих колективів факультету музичного мистецтва КНУКіМ – Українським народним хором імені Станіслава Павлюченка.

Народний хор КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства, професор Олена Скопцова) – провідний навчально-творчий колектив України, володар Гран-прі ІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу колективів народного хорового співу ім. П. Демуцького (Київ, 2001, 2019); Лауреат літературно-мистецької премії імені Д. Луценка «Осіннє золото» (Полтава, вересень 2010). Лауреат Міжнародного хорового фестивалю-конкурсу MUNDUS CANTAT (Сопот, Польща, 2013) та багатьох інших Всеукраїнских і Міжнародних фестивалів і конкурсів. В галузі культури і мистецтва працює понад 1000 спеціалістів, підготовлених народним хором КНУКіМ.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​