ЗІРКОВІ ВИКЛАДАЧІ: АЛЛА ПОПОВА ПРО ТВОРЧІСТЬ

Під час культурного карантину намагаємося спілкуватися з вами, дорогі наші читачі, через радіо, телебачення і інтернет. Сьогодні факультет музичного мистецтва КНУКіМ пропонує до вашої уваги авторську програму Тетяни Дяченко на «Емігранському радіо», головною героїнею якої стала зірковий викладач ФММ КНУКіМ – народна артистка України професор Алла Попова.

Про пісенну творчість, тележурналістику, документалістику та викладацьку діяльність і авторську школу вокального мистецтва розповідає Алла Борисівна Попова у програмі «Добрий день з Тетяною Дяченко».

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​