ЮЛІЯ КОТЛІНСЬКА: КЛІП НА ПІСНЮ «НА ВИГОНІ»

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ завжди з радістю розповідає про творчі здобутки наших найталановитіших у світі студентів. Знайомтеся: наша зірочка, переможниця багатьох Міжнародних і Всеукраїнських вокальних конкурсів, «соловейко» України, студентка ІУ-го курсу Юлія Котлінська.

Нещодавно у Юлі вийшов кліп на пісню «На вигоні вогонь горить». У Фецсбуці наша зіркова студентка так описує цю свою роботу: «Червоною ниткою крізь сторінки нашої славної історії проходить тема війни та боротьби за право вільно жити на своїй землі. І навіть у наш, здавалося б, мирний час ми кожного дня чуємо з екранів телебачення та радіо про кровопролиття... На скрижалях нашої історії з кожним днем викарбовуються імена нових героїв, які відстоюють наше споконвічне право на незалежність. Але в кожного героя є своє життя, сім'я, друзі і людина, від якої серце починає розквітати... кохана дівчина. У пісні розкриваються душевні переживання української дівчини, коли вона проводжає свого милого на війну, даруючи йому хустинку на згадку. Саме кожній такій українській дівчині і присвячується ця пісня».

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​