Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ЮЛІЯ КОТЛІНСЬКА: КЛІП НА ПІСНЮ «НА ВИГОНІ»

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ завжди з радістю розповідає про творчі здобутки наших найталановитіших у світі студентів. Знайомтеся: наша зірочка, переможниця багатьох Міжнародних і Всеукраїнських вокальних конкурсів, «соловейко» України, студентка ІУ-го курсу Юлія Котлінська.

Нещодавно у Юлі вийшов кліп на пісню «На вигоні вогонь горить». У Фецсбуці наша зіркова студентка так описує цю свою роботу: «Червоною ниткою крізь сторінки нашої славної історії проходить тема війни та боротьби за право вільно жити на своїй землі. І навіть у наш, здавалося б, мирний час ми кожного дня чуємо з екранів телебачення та радіо про кровопролиття... На скрижалях нашої історії з кожним днем викарбовуються імена нових героїв, які відстоюють наше споконвічне право на незалежність. Але в кожного героя є своє життя, сім'я, друзі і людина, від якої серце починає розквітати... кохана дівчина. У пісні розкриваються душевні переживання української дівчини, коли вона проводжає свого милого на війну, даруючи йому хустинку на згадку. Саме кожній такій українській дівчині і присвячується ця пісня».

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​