ЯК СТАТИ МЕГАПОПУЛЯРНИМ У 20 РОКІВ…

Написати в 22 роки музику до рок-опері JESUS CHRIST SUPERSTAR може тільки геній! Цими весняними днями живій легенді світової музики – оскароносному композитору Ендрю Ллойду Вебберу виповнилося 72 роки! Факультет музичного мистецтва КНУКіМ сьогодні мотивує: стати реалізованим і мегапопулярним у 20 років, будучи надзвичайно талановитим і наполегливим своїй праці, – реально!

Ендрю Ллойду Вебберу було лише 22 (!!!) роки, коли разом з Тімом Райсом він придумав рок-перу "Ісус Христос - Суперзірка" ... І якщо людина може написати ТАКЕ в свої 20 з невеликим, то він, звичайно, геній!

Були потім і мегапопулярні "Кішки", і надзвичайна "Евіта", і супер-мюзикл "Привид опери", але до JESUS CHRIST SUPERSTAR Вебберу піднятися вже не вдалося. І не дивно. Як сказав один із критиків, в будь-який рок-опері або мюзиклі є один-два хіта, "ударні" речі, на яких весь кістяк твору тримається. Згадайте, так воно і є. А в "Ісусі .." кожна композиція - хіт. І співають все геніально - від Гиллана - до Мюррей Хеда і Ейвон Елліман… У Веббера вийшла свого роду енциклопедія рок-музики. Причому сталося це мимоволі. Як і повинно бути у генія!..

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​