Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ЯК СТАТИ МЕГАПОПУЛЯРНИМ У 20 РОКІВ…

Написати в 22 роки музику до рок-опері JESUS CHRIST SUPERSTAR може тільки геній! Цими весняними днями живій легенді світової музики – оскароносному композитору Ендрю Ллойду Вебберу виповнилося 72 роки! Факультет музичного мистецтва КНУКіМ сьогодні мотивує: стати реалізованим і мегапопулярним у 20 років, будучи надзвичайно талановитим і наполегливим своїй праці, – реально!

Ендрю Ллойду Вебберу було лише 22 (!!!) роки, коли разом з Тімом Райсом він придумав рок-перу "Ісус Христос - Суперзірка" ... І якщо людина може написати ТАКЕ в свої 20 з невеликим, то він, звичайно, геній!

Були потім і мегапопулярні "Кішки", і надзвичайна "Евіта", і супер-мюзикл "Привид опери", але до JESUS CHRIST SUPERSTAR Вебберу піднятися вже не вдалося. І не дивно. Як сказав один із критиків, в будь-який рок-опері або мюзиклі є один-два хіта, "ударні" речі, на яких весь кістяк твору тримається. Згадайте, так воно і є. А в "Ісусі .." кожна композиція - хіт. І співають все геніально - від Гиллана - до Мюррей Хеда і Ейвон Елліман… У Веббера вийшла свого роду енциклопедія рок-музики. Причому сталося це мимоволі. Як і повинно бути у генія!..

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​