Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА ФММ КНУКІМ

Під час карантину усі студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ знаходяться на дистанційному навчанні. Сьогодні розповімо про те, як наші викладачі організовують для студентів – музикантів КНУКіМ навчання на відстані.

Довідка: дистанційне навчання – сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від тих, хто навчає (викладачів), до тих, хто навчається (студентів). Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання студентам можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі дослідницької діяльності.

Дистанційне навчання дає змогу навчатися на відстані, за допомогою диспутів - експертів із кількох країн, а також за відсутності викладача. Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології.

У XXI столітті доступність комп'ютерів та Інтернету роблять поширення дистанційного навчання простішим і швидшим. Інтернет став величезним проривом, значно більшим, ніж радіо і телебачення. З'явилася можливість спілкуватися і отримувати зворотний зв'язок від будь-якого учня, де б він не знаходився. Поширення «швидкого інтернету» дало можливість використовувати «онлайн» семінари (вебінари) для навчання.

Усі ці можливості використовують зараз викладачі – музиканти КНУКіМ, адже начальний процес на факультеті музичного мистецтва не може бути перерваний! Так, нам непросто, ми ще вчимося, як і уся країна, але студенти разом із викладачами вже є активними учасниками онлайн-лекцій, онлайн-практичних занять і онлайн-індивідуальних занять. Ми спілкуємося по скапу, вайберу, створюємо Телеграм-канали, записуємо відеозаняття… Нам цікаво опановувати нові можливості, що дає інтернет-зв'язок, наші фотографії – свідчення цієї зацікавленості!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​