ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ: ОЛЕНА ГОНЧАРУК

Під час карантину усі мистецькі заклади світу перейшли на онлайн-трансляції своїх концертів, оперних вистав, балетів. Факультет музичного мистецтва КНУКіМ також в онлайн-режимі буде знайомити із виступами наших талановитих студентів і викладачів. Сьогодні для вас співає заслужена артистка України, доцент кафедри музичного мистецтва Олена Гончарук.

Олена Гончарук – солістка Національної опери України, лауреатка премії ім. Д. Луценка, співачка у стилі неокласики, голова та членкиня журі міжнародних конкурсів, художня керівниця хору «Осіннє золото», лауреатка міжнародних конкурсів та фестивалів, педагогиня академічного та естрадного вокалу. У репертуарі співачки партії: Наталки («Наталка Полтавка» М. Лисенка), Сюзанни («Весілля Фігаро» В.-А. Моцарта), Розалінди («Летюча миша» Й. Штрауса), Фраскіти, Мікаели («Кармен» Ж. Бізе), Стефано, Маргарити («Ромео і Джульєтта», «Фауст» Ш. Гуно), Віолетти, Аніни, Пажа («Травіата», «Ріголетто» Дж. Верді) та ін. Окрім оперних партій, у репертуарі співачкі є багато концертних арій, романсів, пісень українських та зарубіжних композиторів, а також твори у стилі неокласики.

У 2008 наша зіркова викладачка брала участь у Міжнародному проєкті постановки опери Ж. Бізе «Кармен» (партія Фраскіти). Гастролювала у Бельгії, Нідерландах, Болгарії, Угорщині, Німеччині та інших країнах. Має численні виступи (у тому числі сольні проєкти) на різних концертних майданчиках Києва (Національна філармонія України, Національний палац «Україна», Будинок актора, «Творча вітальня» ім. І. Козловського та ін.). Пані Олена має численні записи на українському телебаченні та радіо, а також веде активну педагогічну та наукову діяльність. Дивіться, слухайте і насолоджуйтеся співом нашої зіркової викладачки!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​