Факультет музичного мистецтва

      ​​   

СЕКРЕТИ УКРАЇНСЬКОГО ШОУ: МИХАЙЛО ПОПЛАВСЬКИЙ

Чому варто переглянути фільм «Секрети українського шоу Михайла Поплавського»? Бо це історія про УСПІХ! Не кожна ідея зможе реалізуватися, але якщо ставити собі чітку мету, усвідомлювати ризики, але все рівно йти ВПЕРЕД, то матимеш можливість бути успішним.

У фільмі Михайло Поплавський розповідає про власний досвід, життя та проекти, які він реалізував. Ці проекти завше були орієнтовані на підтримку творчості молодих українців, поширення української культури. Варто пригадати, телепередачу «Крок до зірок» – всеукраїнський дитячий вокально-хореографічний конкурс, організатором і головою журі якого був Михайло Михайлович. Пригадаймо і музичний телемарафон української пісні, який в прямому ефірі тривав протягом 110 годин! Це рекорд, який зафіксовано в Книзі рекордів Гіннеса. Дивіться фільм, і дізнавайтеся більше подробиць. А поки ви переглядаєте, Михайло Михайлович вже планує нові і цікаві проекти!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​