АБІТУРІЄНТУ: Є ПИТАННЯ – ЗАДАВАЙ!

Дорогій абітурієнте, час обирати куди вступати, а ти досі вагаєшся? Плануєш вступити на факультет музичного мистецтва КНУКіМ, але маєш питання? Потрібна підтримка або допомога? Ти завжди можеш звернутися до нас! Можеш написати нашій креативній групі та навіть студдекану, вони будуть раді допомогти!

·  Юля - голова креативної групи @julia_komochek

·  Даша - креативна група @very_bad_girl_1000

·  Ісус - студдекан @chorniy_isus

А ще ми можемо додати тебе у чат до інших абітурієнтів, час заводити нових друзів (можливо саме вони стануть твоїми одногрупниками)! Пиши нам, ми чекаємо на тебе!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​