ДИСТАНЦІЙНА СЕСІЯ: ПОЧАТОК

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ почалася сесія студентів випускового – четвертого бакалаврського курсу. В умовах карантину сесія відбувається дистанційно з використанням можливостей електронного зв’язку.

Під час навчання, яке відбувалося також дистанційно, провідні фахівці – викладачі ФММ КНУКіМ вже напрацювали певні технологічні прийоми інтернет-зв’язку, то ж проведення іспитів і заліків з практичних дисиплін в режимі Zoom-конференцій для музикантів КНУКіМ не стало проблемою.

У нашому сьогоднішньому фотозвіті – миті іспиту з дисципліни «Диригування та читання партитур» студентів групи ТДУ-76, викладач – заслужений артист України доцент Валентин Лігус, що відбувся 19-го травня. Фахова комісія, практичні завдання, відповіді на професійні питання з розбору партитур, - усе, як завжди, тільки дистанційно.

Карантин завершиться, ми знову зайдемо в наші навчальні аудиторії, А поки що, складаємо іспити і заліки на різних інформаційних та Інтернет-платформах, складаємо сесію та готуємося до державної атестації наших бакалаврів.

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​