Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ДИСТАНЦІЙНА СЕСІЯ: ПОЧАТОК

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ почалася сесія студентів випускового – четвертого бакалаврського курсу. В умовах карантину сесія відбувається дистанційно з використанням можливостей електронного зв’язку.

Під час навчання, яке відбувалося також дистанційно, провідні фахівці – викладачі ФММ КНУКіМ вже напрацювали певні технологічні прийоми інтернет-зв’язку, то ж проведення іспитів і заліків з практичних дисиплін в режимі Zoom-конференцій для музикантів КНУКіМ не стало проблемою.

У нашому сьогоднішньому фотозвіті – миті іспиту з дисципліни «Диригування та читання партитур» студентів групи ТДУ-76, викладач – заслужений артист України доцент Валентин Лігус, що відбувся 19-го травня. Фахова комісія, практичні завдання, відповіді на професійні питання з розбору партитур, - усе, як завжди, тільки дистанційно.

Карантин завершиться, ми знову зайдемо в наші навчальні аудиторії, А поки що, складаємо іспити і заліки на різних інформаційних та Інтернет-платформах, складаємо сесію та готуємося до державної атестації наших бакалаврів.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​