​​​​

ДИСТАНЦІЙНА СЕСІЯ: ПОЧАТОК

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ почалася сесія студентів випускового – четвертого бакалаврського курсу. В умовах карантину сесія відбувається дистанційно з використанням можливостей електронного зв’язку.

Під час навчання, яке відбувалося також дистанційно, провідні фахівці – викладачі ФММ КНУКіМ вже напрацювали певні технологічні прийоми інтернет-зв’язку, то ж проведення іспитів і заліків з практичних дисиплін в режимі Zoom-конференцій для музикантів КНУКіМ не стало проблемою.

У нашому сьогоднішньому фотозвіті – миті іспиту з дисципліни «Диригування та читання партитур» студентів групи ТДУ-76, викладач – заслужений артист України доцент Валентин Лігус, що відбувся 19-го травня. Фахова комісія, практичні завдання, відповіді на професійні питання з розбору партитур, - усе, як завжди, тільки дистанційно.

Карантин завершиться, ми знову зайдемо в наші навчальні аудиторії, А поки що, складаємо іспити і заліки на різних інформаційних та Інтернет-платформах, складаємо сесію та готуємося до державної атестації наших бакалаврів.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультуємо абітурієнтів за телефонами: (067) 314-49-10

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач