ВІТАЄМО З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня (будній день, цього року – це 21 травня). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

В сучасних реаліях, в умовах карантину – святкування Дня вишитої сорочки перейшло у віртуальну реальність – усі ми публікуємо свої фотографії у вишиванках у соцмережах, розповідаємо історії наших вишитих сорочок, дякуємо нашим мамам і бабусям, невтомні руки яких вдень і вночі вишивали яскраві орнаменти. Різні вишиванки з різних регіонів, різні техніки вишивки, різні кольори, різні орнаменти, - Україна ОДНА!

Це яскраво демонструють студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ – учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков) у своєму відеопривітанні до Дня вишиванки, в якому поєдналися сорочки з Черкащини, Кировоградщини, Київщини, Волині, Галичини, Донеччини, Хмельниччини, Днапропетровщини, Запоріжжя, Вінниччини, Буковини, Житомирщини, Тернопілщини та інших регіонів України. З Днем ВИШИВАНКИ, друзі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08