Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня (будній день, цього року – це 21 травня). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

В сучасних реаліях, в умовах карантину – святкування Дня вишитої сорочки перейшло у віртуальну реальність – усі ми публікуємо свої фотографії у вишиванках у соцмережах, розповідаємо історії наших вишитих сорочок, дякуємо нашим мамам і бабусям, невтомні руки яких вдень і вночі вишивали яскраві орнаменти. Різні вишиванки з різних регіонів, різні техніки вишивки, різні кольори, різні орнаменти, - Україна ОДНА!

Це яскраво демонструють студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ – учасники фольклорного ансамблю «Кралиця» (керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков) у своєму відеопривітанні до Дня вишиванки, в якому поєдналися сорочки з Черкащини, Кировоградщини, Київщини, Волині, Галичини, Донеччини, Хмельниччини, Днапропетровщини, Запоріжжя, Вінниччини, Буковини, Житомирщини, Тернопілщини та інших регіонів України. З Днем ВИШИВАНКИ, друзі!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​