УКРАЇНСЬКА ВИШИВАНКА – ДУША НАРОДУ!

Викладачі і студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ відзначають сьогодні Всесвітній День Вишиванки! Українська вишиванка, як і українська пісня, - це етнічний код нації! Саме у вишиванці і пісні зберігаються особливі, притаманні лише нам, українцям, риси менталітету: чутливість, щирість, естетичність, співучість, пргнення до краси! З Всесвітнім Днем вишиванки усіх вітає Академічний хор «ANIMA» КНУКіМ (художній керівник і головний диригент – заслужена артистка України профессор Наталія Кречко).

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​