МАЙЖЕ СТУДЕНТ: ІВАНКА

Знайомимося з ще однією нашою активною та талановитою абітурієнткою! «Привіт, мене звати Іванка, я з невеликого міста Стрий, що на Львівщині. Ще з малечку я завжди любила співати, казала, що в майбутньому буду виступати на великій сцені, та стану артисткою. На даний момент моєю метою став вступ до КНУКІМ (народний хор), щоб навчатися і розвивати свій талант, оскільки я самоучка». Сподіваємося, що цього літа факультет музичного мистецтва КНУКіМ поповниться ще однією амбітною і суперталановитою студенткою! Чекаємо на майбутню артистку!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​