«КРОК ДО ЗІРОК» - 20 РОКІВ!

Всеукраїнському дитячому телевізійному вокально-хореографічному конкурсу «Крок до зірок» - 20 років! Рекордне довголіття в телепросторі! Понад 1000 програм, більше 40 000 дітей виступили на українському телебаченні. Всі твори звучали виключно українською мовою. Поети та композитори для учасників написали близько 8000 дитячих українських пісень.

У витоків цього грандіозного проекту стояла команда Київського Національного університету культури і мистецтв на чолі з Михайлом Поплавським. З “ Кроку до зірок” починали Юлія Саніна, Аліна Гросу, Єва Бушміна, Міка Ньютон, Марія Яремчук,Олександр Останін, Яна Соломко, Христина Гриньох, Едуард Романюта, Ірина Розенфельд, Андранік Алексанян, Вікторія Петрик, Шаніс, Рената Штіфель, Соломія Лук’янець, Андрій Бойко, Віталій Чірва, Анна Волошаніна, Антон Клімік , Ілона Галицька та багато інших.

Можемо впевнено стверджувати, що те зерно віри в себе, духовних цінностей, любові до рідного краю, до української мови, української пісні, до України, що закладено було дітям на проєкті “Крок до зірок”, проросло золотим урожаєм! Багато з цих дітей стали студентами КНУКіМ, як от талановита студентка четвертого курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Юлія Котлінська. На своїй сторінці у Фейсбук вона пише: «У 2011 році на цьому конкурсі я отримала "Гран-прі", а сьогодні закінчую навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв. Час біжить, але спогади залишаються на усе життя!!! Хочеться, щоб знову цей конкурс увірвався в ефір з новими силами та запалював нові таланти!» Сподіваємося, так і буде, а поки що пригадаємо, як усе відбувалося 20 років тому! «Крок до зірок», з ювілеєм!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49(096) 391-28-91(098) 398-20-30 Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

✔  артист-вокаліст естрадного співу
Консультує: Попова Алла Борисівна, тел. (050) 207-37-73

✔  керівник капели бандуристів, артист оркестру / ансамблю / капели бандуристів, диригент, викладач
Консультує: Дорофєєва Вероніка Юріївна, тел. (068) 776-07-08