Форум бандурної творчості

Професор Кафедри бандури та кобзарського мистецтва КНУКіМ, заслужена артистка України Людмила Володимирівна Федорова-Коханська очолила журі XIX Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь» у Кіровограді.

До складу фахового журі ввійшли також професори Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Микола Білоконєв, Євгенія Черказова, Микола Михайленко, Людмила Федорова, Юрій Алексик і доцент Владислав Білоус.

Змагання пройшло під патронатом Факультету народних інструментів Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, управління культури і туризму Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградського обласного відділення Національного всеукраїнського музичного союзу.

Для музичної спільноти України конкурс став не просто успішним концертом, а справжнім форумом бандурної творчості. Більше 70-ти виконавців у чотирьох вікових категоріях демонстрували свої таланти, як справжні артисти великого народного мистецтва. Загалом у Всеукраїнському конкурсі взяли участь бандуристи з різних куточків нашої держави – Кіровограду, Луцька, Львова, Полтави, Вінниці, Тернополя, Миколаєва, Чернівців, Дніпропетровська, Черкас, Житомира, Чернігова, Хмельницького, Кривого Рогу, Чорнобаю, Дніпродзержинська, Запоріжжя, Херсону, Умані та Івано-Франківська.