ВОКАЛІСТИ КНУКІМ В КОНЦЕРТІ ДО ДНЯ МЕДИКА

Артисти міського Палацу культури ім. Олексія Шабельника привітали медиків міста Бердичева з професійним святом. Надзвичайно приємно, що без вокалістів – кнукімівців це свято не відбулося!

Участь у концерті до Дня медика взяв студент 4-го курсу ФММ КНУКіМ, соліст Українського народного хору імені С. Павлюченка Дмитро Годенюк. Він, як і усі учасники живого концерту, у святковий день бажав медикам міцного здоров‘я, терпіння, Божого благословення у нелегкій справі боротьби за людські життя. Дорогі медики, зичимо вам віри у світле майбутнє, адже Вашою вірою живемо й ми! З прийдешнім святом!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​