МАРАФОН МИСТЕЦЬКИХ ПЕРЕМОГ ЮЛІЇ ГРИГОРУК

Вітаємо Юлію Григорук – студентку - бандуристку випускного 4-го бакалаврського курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ з новими мистецькими перемогами!

В умовах культурного карантину Юлія вирішила вдосконалювати свої фахові вміння за допомогою участі у різноманітних дистанційних мистецьких форумах. Ця конкурсна практика дала свої плоди: ми вже писали про кілька Юліних перемог. Сьогодні з радістю повідомляємо, що Юлія Григорук знову стала переможцем, тепер – одразу двох дистанційних мистецьких імпрез.

ІІІ-й дистанційний Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв «Простір майбутнього» - на цьому конкурсі, що відбувся у Києві в червні 2020 р., Юлія стала Лауреатом І-ої премії у номінації «Авторська пісня (молодіжна категорія)». У цьому ж місяці Юлія Григорук стала Лауреатом І-ої премії ще одного Міжнародного дистанційного фестивалю – конкурсу – «Перлина заходу», що відбувся у м. Львів (номінація «Інструментальний жанр (УІ вікова категорія)».

Усім своїм успіхам Юлія щиро завдячує своєму викладачеві – професору Надії Брояко! Дорога наша Юля, віримо, що твої плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними, як і твої мистецькі перемоги! Бажаємо нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​