ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

В цей яскравий літній день вітаємо з прекрасним ювілеєм кандидата мистецтвознавства, професора кафедри музичного мистецтва КНУКіМ, заслуженого діяча мистецтв України Надію Богданівну Брояко!

Наша шановна ювілярка закінчила Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського, є Лауреатом Всеукраїнського конкурсу бандуристів в Одесі. Надія Богданівна викладала гру на бандурі в Харківському Інституті Мистецтв, працювала директором Івано-франківського Музично-драматичного театру, вела клас бандури в Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника. Як науковець є автором концепції науково-теоретичного осмислення проблеми формування виконавської майстерності бандуристів, що ґрунтується на детальному аналізі специфіки звуковидобування на бандурі.

Шановна Надіє Богданівно! Викладачі і студенти факультету музичного мистецтва КНУКіМ щиро вітають Вас з ювілеєм! Бажаємо, щоб в Вашому житті все йшло, як по нотах, щоб тональність Вашої душі була високою, а лад серця – мажорним! Нехай кожен день життя дарує натхнення, нехай кожна мрія і прекрасне почуття любові відбивається в Вашій творчості! Бажаємо музики любові в серці, музики щастя в житті, музики удачі в справах! Будьте завжди на високих нотах успіху! Залишайтеся завжди людиною прекрасної творчості і доброго серця! ВІТАЄМО!

096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​